A+ R A-

Przykłady cenowe kosztów inwestycji oraz kosztów eksploatacyjnych

PRZYKŁAD 1. Dom 100 m²; nowe budownictwo (zakładamy standard przeciętny w klasie energetycznej [ok. 40 kWh/m²/rok], a zatem nie ma tu założenia, że nasze grzejniki działają w "domu pasywnym" [15 kWh/m²/rok] lub wysoko energooszczędnym [20-30 kWh/m²/rok])

  • koszt zużycia prądu przez ogrzewanie falą ciepła easyTherm w okresie 1 roku -  ok. 1 150,00 zł
  • koszt na m² ok. 1,15 - 1,20 zł / m-c
  • koszt inwestycji 25 000 zł - 27 000 zł

PRZYKŁAD 2. Mieszkanie do 50 m²; np. stare budownictwo po remoncie (nowe okna, dobrze docieplone ścian zewnętrzne - np. styropian 15 cm ) - klasa energetyczna ok. 66,5 kWh/m²/rok

  • koszt zużycia prądu przez ogrzewanie falą ciepła easyTherm w okresie 1 roku - ok. 1030,00 zł
  • koszt na m² ok. 1,71 zł / m-c
  • koszt inwestycji ok. 15 000,00 zł

PRZYKŁAD 3.
Dom 203,72 po termoizolacji - klasa energetyczna 78 kWh/m²/rok
  • zużycie prądu przez ogrzewanie falą ciepła easyTerm w okresie od kwietnia 2012 do kwietnia 2013 - 7955,9 kWh
  • koszt na m² ok. 1,89 zł / m-cUwaga 1.
Przykłady cenowe kosztów inwestycji oraz kosztów eksploatacji zostały również przedstawione w reportażu filmowym (zakładka ZDJĘCIA I FILMY) na temat naszej techniki grzewczej opartej o falę ciepła nakręconym przez państwową telewizję austriacką ORF.   Zobacz tutaj...

Uwaga 2.
Oferujemy również sprzedaż w trybie ratalnym na bardzo korzystnych warunkach, np. dla inwestycji do mieszkania 50 m2 (kwota inwestycji ok. 15 000,00 zł) wysokość miesięcznej raty wynosi 160,00 zł.


Uwaga 3.
Wykonujemy bezpłatne oferty indywidualne poprzedzone również bezpłatną prezentacją techniki easyTherm w miejscu przewidzianym do instalacji ogrzewania (na terenie Szczecina oraz oddziałów regionalnych) oraz wykonaniem bezpłatnego pomiaru i doradztwa.

Uwaga 4.

Instalując baterie fotowoltaiczne lub generator wiatrowy można w prosty sposób osiągnąć zerowy poziom kosztów ogrzewania i wody użytkowej w budynku czy mieszkaniu. Oferta fotowoltaiki (są to przetworniki światła dziennego na energię elektryczną) oraz oferta przydomowych generatorów wiatrowych zostaną przedstawione na początku listopada b.r. jako dodatkowa opcja uzupełniająca do naszych paneli grzewczych na falę ciepła.Jednak każda sytuacja budowlana w Państwa indywidualnym przypadku wymaga wizyty specjalisty, co pozwoli uniknąć nieporozumień na etapie projektu Waszego ogrzewania opartego na naszych panelach wytwarzających falę ciepła. Również nieodzowne jest "organoleptyczne przeżycie" ciepła wytwarzanego przez nasz "inteligentny piec kaflowy" jakim jest nasz panel easyTherm -> prosimy skontaktować się z nami i po prostu umówić na termin prezentacji w naszej firmie lub u Państwa w domu.Nowoczesne ogrzewanie FALĄ CIEPŁA tworzy bardzo korzystny klimat jak przy piecu kaflowym.
Jest znacznie tańsze niż klasyczne rozwiązania.
Udowodniono bardzo wysoką skuteczność i oszczędność energii nawet do 70%.
Pod każdym względem najlepsze i najtańsze ogrzewanie na świecie!