A+ R A-

Inteligentny piec kaflowy


Twój pokój, gdzie odpoczywasz....


Pewne marzenia o chwilach odprężenia i spokoju dla wielu z nas (szczególnie tych nieco starszych, bo przeżyli kontakt z ciepłem pieca kaflowego) kojarzą się z tradycyjnym, starym piecem kaflowym i jego najprzyjemniejszym ciepłem jakie znamy. Bo tak rzeczywiście jest, że ciepło z pieca kaflowego odpręża, i przenika głęboko dając wrażenie przytulności i bezpieczeństwa. Gdyby tylko jeszcze odpadła ta cała praca związana z paleniem w piecu i ten brud nierozerwalnie z tym związany i koszty...  Mamy zatem bardzo dobrą wiadomość dla miłośników ciepła z pieca kaflowego – panel easyTherm jest takim „inteligentnym piecem kaflowym”, bowiem wytwarza dokładnie taką samą falę ciepła jak piec kaflowy, tyle że odpadają praca, czas konieczny na uszykowanie pieca, brud i koszty... inteligentna propozycja, prawda?Relaksuj się w pobliżu „easyTherm”


Nie widać wprawdzie płomieni ognia, ale wszystko  inne ma już tylko zalety i takie samo działanie na nasze ciało jak tradycyjny piec kaflowy.  

Optycznie nasz nowoczesny piec kaflowy jest mobilnym panelem na rolkach wytwarzającym falę ciepła.  Za pomocą bardzo wyrafinowanej techniki termostatycznej oraz systemów sterowania w czasie można go również uruchomić za pomocą telefonu komórkowego. A wszystko to bez brudu, pyłu i nakładów pracy – zdrowe ciepło i niewielkie zapotrzebowanie energetyczne.


Jaka technika kryje się za tym?

Oferujemy nie „jakieś tam panele na falę ciepła”, lecz posiadamy PATENT na opracowaną w Austrii technologię oraz otrzymaliśmy na Wystawie Wynalazków w Genewie w 2008 roku nagrodę specjalną.

Zalety naszej techniki paneli easyTherm to głównie:

  1. panele easyTherm zajmują bardzo niewiele miejsca w przeciwieństwie do innych paneli na falę ciepła i grzejników konwektorowych (tradycyjnych),
  2. wyróżniają się udowodniona unikalną skutecznością energetyczną (Recenzja naukowo-techniczna Technische Universitat zu Wien und zu Graz)
  3. posiadają certyfikat TÜV
  4. specjalnie opracowane technologie ceramiczne (też patent easyTherm !!) z Instytutu Fraunhofer
  5. również miłośnicy estetyki  i kolorów mają powody do satysfakcji: frontowa płyta  paneli jest dostępna w wielu kolorach, ramki można zamówić w drewnie lub ze stali szlachetnej,
  6. system grzewczy w domu oparty na panelach easyTherm jest tańszy na etapie inwestycji oraz tańszy w kosztach eksploatacyjnych w stosunku do tradycyjnych technik grzewczych,
  7. w domu wytwarza zupełnie inny zdrowszy klimat w zimie oraz posiada udowodnione działanie terapeutyczne na ustrój człowieka
  8. Panele mają zaskakująco długą żywotność, nie wymagają żadnej konserwacji, ich montaż jest niewiarygodnie prosty i każdy może wykonać go samodzielnie, wymagają niewielkiej mocy przyłączeniowej, a jeśli  nie zamierzamy nic płacić za „paliwo elektryczne”, to można nasze panele zasilać z generatorów wiatrowych lub baterii fotovoltaicznych,  które już dzisiaj instaluje  się masowo w ogródku przydomowym i/lub na dachu - już od  mocy 3,5 kW można ogrzać dom o powierzchni 140 m2 nie płacąc za ogrzewanie nawet 1 grosza. Wkrótce Prawodawca w Polsce 'dociągnie' do standardów prawnych Europy Zachodniej i każdy, kto zainwestuje w takie „indywidualne elektrownie przydomowe” będzie mógł sprzedawać prąd do sieci publicznej, a zatem przychód a nie strata... Rząd Polski pracuje obecnie nad odpowiednimi projektami ustaw. W Europie Zachodniej jest to już „chleb powszedni”.


Po prostu musicie Państwo sami wypróbować ten rodzaj ciepła.
Proszę nawiązać kontakt z nami kontakt lub najprościej  przyjdźcie odwiedzić nas w naszej Firmie, gdzie można „na żywo” przeżyć ciepło z easyTherm lub skierujemy Was do najbliższego Wam Zakładu partnerskiego w Waszej okolicy.


Nowoczesne ogrzewanie FALĄ CIEPŁA tworzy bardzo korzystny klimat jak przy piecu kaflowym.
Jest znacznie tańsze niż klasyczne rozwiązania.
Udowodniono bardzo wysoką skuteczność i oszczędność energii nawet do 70%.
Pod każdym względem najlepsze i najtańsze ogrzewanie na świecie!